Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Medyumlar

Medyumlar 2011,2012 Dünya Kehanet Tahminleri

2011 ve 2013 yılı başında arasında büyük bir kargaşa ve değişim zamanı daha önce hiç görmediğiniz. Biz bu büyük geçiş hepimiz yeni bir dünyanın içinde yaşayan

01 Kasım 2011 22:10:36

 Tüm Happy New year. Bugün 2012 yılı 2011 ve bazı açıkladı World & Ünlü Tahminler canlı radyo gösterisi sırasında. Bu yıl benim tahminlerin her biri için her zamankinden daha fazla ayrıntı eklenir ve kelimenin tam anlamıyla 15 sayfa ve daha sonra da 70 özel öngörüleri var.

 Aşağıda, hepimiz için bir bütün sadece yıl açıklayan 2011 psişik tahminlerde intro bulacaksınız . Sen benim radyo dinleyebilirsiniz eğer arşiv benim gerçek tahminlerin duymak istiyorsanız. Ben önümüzdeki hafta içinde benim blog burada benim tamamlanan tüm tahminlerin yayınlayacaklar. Önce benim haber bülteni o kadar üzerine çıkmak ve benim blog .

 Aslında ben bugün radyo canlı okumak olmadığını eklemek için gereken hala birkaç tane daha var. Ve varlıkları benim tahminlerin derinlik ve açıklayıcı büyük olasılıkla iki ayrı parça, 2011 Tahminler Bölüm 1 ve 2011 Tahminleri Bölüm 2 onları koymak zorunda kalacak. Çok teşekkür ederiz bugün tüm dinleyicilere gider. Bu bir şovdu ve tüm sevgi, destek ve teşviki olmasaydı bunu yaparken olmazdı. Ben teşekkür ederim, hepsi harika, mutlu, sağlıklı ve müreffeh bir Yeni Yıl umuyoruz. Sevgi, Işık ve .... Joseph Tittel Esin 

 
Dünya için Desire 2011 Psişik
 
Tahminler Giriş 2010 yılına kadar olduğunca çabuk patladı ben pek inanmak. biz, ben iyi bir şey olarak o alacaktır yaptı. Özellikle varlıklar 2010 çoğu için çok zor bir yıl oldu. 2011 bize ve yeni fırsat kapıları arasında olduğunu, tüm yıl boyunca görünecektir . Biz sadece kapı kapanmadan önce girmek için kısa bir süre açtığınızda bu kapılar için bir göz tutmak size kalmış. Yüzünüzü arkanızdan kapatın ve izin verin. Bu değişim ve yaratıcılık bir yıl bir yıl. kendinizi şeyler yaratmak daha fazlasını yapmanın yanı sıra bazı gezegenimizin bugüne kadar vurmak için bu en şaşırtıcı yeni kreasyonları görme bulacaksınız. 
 
Her yıl benim tahminlerin ne zaman yüzlerce mesajları ve e-posta alırsınız. Bazı tahminlere daha olumsuz yan aşırı endişe. Ne yazık ki ne ruhtan ile gelir olarak herhangi bir kontrolü var ve medya başlıkları en çok olumlu olmadığını talihsiz bir durumdur. Tahminlerin çoğu haber başlıkları şeklinde ve yanıp söner gibi görünen görüşlere bana gel. Hepimiz zaten çevremizde görmeye olması gerektiği gibi, diğer önemli faktör, gezegenimize çok büyük değişimler ve değişiklikler yoluyla oluyor. 
 
. Bu Dünya Değişiklikleri bazıları da birkaç planet orada devam ederken, iki bin yıl içinde oluştu değil elemanları aynı zamanda binlerce yıl bir şey olmadı. Bütün bu enerji büyük büyüklüğü yoğunlaştırmaya devam ediyor. Yapabileceğimiz tek şey, meditasyon yapmak için herkesin ve her gün dua etmeye çalışın . Barış için dua ve Gezegen için dua. Ben her biraz yardımcı olabileceğimize inanıyoruz. Bu Dünya Değişimleri aslında 1980 yılından itibaren oluşmaya başladı. Bu uzun bir süreç ve bu süreç, önümüzdeki beş yıl boyunca yakın bir gelmek üzeredir . Her şeyi gördük düşünüyorum eğer öyleyse, iyi henüz hiç bir şey görmedim var. 
 
Mother Earth ve aniden insanların gezegenimizin daha yeşil ve daha güzel hale gelmiştir yardım çığlığı vardı. Ama zaten insanlar bizim anne Earth ile ilgili unutmaya başlıyor ve bu başarısızlık ve felaket için bize kurar. Bu büyük enerji vorteks olsaydı, insan yarışçı bir etkiye sahip başlayacak göreceksiniz. Çılgın insanlar, çılgın, hasta insanlar hasta insanlar ahlaksızca demek. Hepimiz sadece geçinmeye değil neden ben görmüyorum, o kadar da zor değildir. Ve bu yaşamak için daha iyi bir yer yapacak ve biz daha az sorun olurdu 
 
2011 up aynı zamanda bir sürü ve bir sürü çıkışlar bir yıl olacak. Benim geçmiş yıllarda tahminlerin her biri, o yıl boş "bir yıl" olarak anılacaktır. Deprem, geçen yıl olduğu gibi bu yıl yıl oldu . Ben 2011 "Upheaval Yılı" olacak olduğunu söylemek zorundayım.
 
Bazı insanlar gerçekten öfkelenmek gibi görünmeye devam ediyor. Ben bütün bu öfke ve nefreti görüyoruz. Her zamankinden daha çok sevmediğim ve meditasyon ve dua yararlanmak için emin olun iki şey ben günde iki kez olan, şimdi önümüzdeki birkaç yıl içinde, 2011 ve 2013 yılı başında arasında büyük bir kargaşa ve değişim zamanı daha önce hiç görmedim.
 
 Biz bu büyük geçiş hepimiz yeni bir dünyanın içinde yaşayan bir yakın, daha iyi bir dünya, insanların daha manevi ve biz burada neden daha fazla anlamak için gelip bir yer söz konusu olduğunda, bu olumlu bir şey olarak bakmak zorunda . Halkların inanç, kayacak, gezegen kayacak ve tüm gezegeni kayacak . Biz kendimizi ve birbirlerini yok sona erecek. Yürürlüğe girmesi için değildi, 
 
Dünya'nın bazı temizlik yapacağım. Ama bu orada yürürlüğe girmesinden önce yıkım iyi bir bit olacak ve hatta acı olduğunu. Olumlu kötülüğü yenmek ve hepimiz, böyle daha iyi daha olumlu bir yerde olacağını unutmayın .
 
 Tüm dünyayı değiştiren bir büyük bir uyandırma çağrısı olacaktır . Bu bizim dikkat kayması ve zaman zaman asla bilemezsiniz an için yaşamak gerekir gerçekleştirmek için bize yardımcı olacaktır. 2013 yılına kadar gezegenimizin yeni bir döngü başlar ve gezegenin insanların daha ruhsal açmak ve farklı bir şekilde bir şeyler bakmak başlar.
 
 Bu çok daha olumlu bir yer haline gelir. Ayrıca, 2012 yılı sonuna kadar tüm medyumlar ve medyumlar kavramı daha ana akım ve son derece popüler olur. Bu tüm gerçek olduğunun kanıtıdır sonunda dünya çapında insanları vurur.
 
 Yeni bir Peygamber ortaya çıkar ya da sonunda bulunan ve milyonlarca insan tarafından takip edilmektedir . Ayrıca Orta Doğu, kendilerini tam olarak yıkılmasından sonra tamamen yeni bir yer olur . Iyi devraldı önce kötü olması gerek unutmayın. Gerçekten hepsi gerçekten bekliyoruz, bizim için bir şeydir 
 


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik