Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Kadınları Etkilemenin Yolları
Etkilemek istediğiniz kadinin burcunuzu seçiniz.
Başak Kadınını Etkilemek

   
   Başak burcu kadını aşktan korkan duygusal yapıdadır. Naif, nazik ve gösterişsizdirler.
Başka insanlar ile kendisini paylaşmaktan korkan bu burcun kadınları aynı zamanda pasiftirler.


   Bir başak kadınının size ilgisinin olup olmadığını yersiz eleştirilerinden ve de hakaretlerinde
anlayabilirsiniz. Romantizmden uzak olan başak kadınları aşktan okyanusun ortasında fırtınaya
yakalanmış gibi ürkerler.

   Başak kadınlarını etkilemek istiyorsanız onunla birlikteyken şık,düzenli ve temiz olun,
harcama yapmaktan çekinmeyin. Bu davranışlarınızın yanı sıra pahalı hediyelerle de ilgisini çekebilir, sevgisini kazanabilirsiniz.

   Başak burcu kadını ile birlikte olmak sabırlı olmanız gerekir. Onun somurtkanlığına ve hastalıklarına tahammül etmeyi göze almalısınız. Hareketlerini sabırla ve anlayışla karşılayacak kadar hoşgörülü olduğunuzu düşünüyorsanız bir ilişkiye başlamanız mümkün.

   Söylediklerini yanlış anlamayan ve aynı şekilde eleştiriye açık, kendine saygılı ve mantıklı bir erkek başak burcu kadını için ideal eştir. İlgili ve değer verildiğini hissettiğinde ömrünü size adayacaktır.

   Başak burcu kadınının hayatını paylaşacağı erkek iyimser ve esnek bir kişilikte olmalıdır. Romantik sözcüklerden, sevgi sözcüklerinden diğer kadınlar gibi etkilenmediği için gönlünü almanız bu yollarla olmayacaktır. Başak kadınını etkilemek istiyorsanız onun için fedakarlıklarda bulunun.

   Hediye olarak giyim eşyası alabilirsiniz. Çünkü bir başak kadını giyimine meraklıdır. Nezih bir mekanda yenilen yemek, ardından edilen sohbet onu mutlu edecektir.

 
Arkadaşlarının arasında beğenen ilk kişi ol 


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik