Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Medyum

   Medyumların özelliği nedir ve  kime medyum denir diye çoğu kez aklımıza gelmiştir.

   Medyumlar geçmişte yaşanan , şimdi olan ve gelecekte yaşanacak olayları anlatmak için manevi ilerleme elde etmiş , zihinsel ruhsal ve fiziksel iletişimler kurabilen manevi bir yeteneğe sahip olan kişilerdir.

     Medyum tanımı iki şekilde açıklanabilir. Birincisi zihinsel medyumlardır ; “görünme, ortaya çıkma ve dünyadaki bedensiz ruhlar ile irtibat kurarak onlardan aldıkları ruhsal iletişimi dünyaya yansıtabilen, ruhsal olarak duyarlı kimselere denir”. Veyahut hiçbir ruhsal iletişim söz konusu olmadan doğuştan beri olan fiziksel yeteneklerini ortaya çıkarabilmiş özel yeteneklere sahip kimselere de fiziksel medyumlar denir.

   Ruhani anlayışlara göre aslolan ruhtur. Gerçek olan ruhtur yani maneviyattır , maddi olan ise ruhun bir görüntüsü olduğu görüşü vardır.

   Bedensiz varlıklar ile ruhsal iletişim seanslarında geleceği öğrenmek yada çıkar sağlamak gibi amaçlarla düzenlenmesi ve iletişim kurulan ruha bu tarz soruların yöneltilmesi durumunda tehlikeli durumların meydana geleceğini bildiklerinden böyle deneyimlere kesinlikle hoşgörü göstermezler.

   Peki ya medyumluk nedir?

   Medyumluk bazı alanlarda hizmet veren kimselerin yaptığı iştir. Peki bu alanlar hangileridir?  Fal ve fal çeşitleri , nazar, rüya yorumlama , büyü , yıldız name ,  büyü bozma , büyüden korunma , medyumluk ve ruhçuluk gibi alanlardır.

   Değişik yetenekleri olan medyumlar fiziki olarak birçok yeteneğe sahip değildirler. Medyumları diğer insanlardan ayıran en büyük özellikleri diğer ruhlarla irtibata geçebilmeleridir.
Gerçek bir medyumun insanların vücudunda bulunan negatif enerjiyi alarak dışarı atmasına yardımcı olan bir yeteneği vardır. Bu yetenek ile birlikte dünya çapında ünlü bile olabilir ancak seçim kendisinindir. Dünya üzerinde bu çeşit yeteneklere sahip olan ancak mütevazi bir hayat sürmekte olan medyumların olduğu bilinmektedir.
 

 

 © Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik