Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Kahve Falı


   Fal amaçlı yapılan kahve hazırlanışından sunumuna kadar önem taşır. Kahve doğru biçimde hazırlanmışsa ve fal bakma niyetli yapılmışsa daha iyi sonuç verir. Mısır’daki ve ülkemizdeki fal yorumcuları fal bakmadan evvel ilkin kahveyi öğütür , pişirir ve elleriyle ikram ederek misafirleriyle de paylaşırlar.

   Fal bakan kişilere daima bu işin ustalarının da yaptığı gibi işe en kaliteli ve taze kahveyle başlamalarını tavsiye ederim.

   Fal bakan kişi fincana bakarken sadece fala yoğunlaşmalı ve her türlü  negatif duygudan arındığından emin olmalıdır. Bu denetlenecek bir durum değildir ancak önemli bir noktadır.

   Kahve falının sırrı nedir diye merak ediyor musunuz?

   Kahve falının sırrı geçmişten günümüze birçok kişi tarafından araştırılmış ancak kesin bir sonuca ulaşılamamıştır. Ancak bize göre işin sırrı kahve falına bakan kişinin ruhsal enerjisinde ve fala rehberlik eden varlıklarda.

   Bir düşünün kahveyi içerken dudaklarımızı fincana dokundurduğumuzda fincanla aramızda bir etkileşim olur ve oraya kendimizden bir iz bırakırız. Bizim enerjimiz fincana geçmektedir böylece. Bunun dışında birde psişik alfabe olarak yorumlanan semboller vardır. Telve direk kaynağa bağlıdır ve telveleri gerçekten okuyabilenler kayıp sırları ortaya çıkarabilirler.

   Unutmamalısınız ki bilgi her şeyin başıdır.

 

 © Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik