Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Domino Falı
  Domino falına nasıl bakılır
 

   Domino falına çift-düzden başlayıp altı-altıya kadar sıralanan standart domino takımı ve yorumlamayla bakılır. Klasik domino taşlarının noktalı tarafları alta gelecek şekilde karıştırılır. Sonrasında fal bakmak için karıştırmış bütün taşların içinden bir tane taş çekilir.

   Bazı falcılar kendilerine en uzak mesafedeki taşı seçmek isterken, kimileri de elini  şansın titreşimine bırakmayı seçer. Fakat tüm falcıların ortak düşüncesi bir kişi domino falıyla yalnızca ayda bir kez geleceğini öğrenebilir. Aksi takdirde cevaplar anlamsız olacaktır.

   Ayrıca bir kişi bir kerede en az üç tane domino taşıyla sınırlı kalmalıdır. Bir tane domino taşı çekilerek yorumlandıktan sonra, noktalı olan kısmı alta gelecek biçimde diğer taşlarla karıştırılmalıdır ve ikinci çekiliş ondan sonra yapılmalıdır. Çünkü kişi aynı taşı ikinci kez çekerse bu ilk yaptığı çekilişin onaylaması olarak yorumlanmalıdır. Bu şekilde aynı domino taşını iki kez çeken birine üç kez çekiş hakkına ilaveten bir çekme hakkı daha verilir. Bazı domino falı meraklıları ise pazartesi, Cuma günlerini fal bakmak açısından negatif günler olduğuna inanırlar.

   ÇİFT-DÜZ :

   Aslında bu taş tüm diğer taşlar içerisinde en negatif olanıdır. Hileyle arası iyi olan kişilerin dışında neredeyse herkese hayal kırıklığı getirecek bir taştır.

   Bir kimsenin bu domino taşını çekmesi halinde bunun bir şekilde burnundan geleceğinin işaretçisidir. Bazılarıysa bu taşı iş ve aşk hayatı için negatif bir işaret olarak kabul eder. Bazı şeylerin hatta işin kaybedilmesi olarak da yorumlanabilir.

 
   BİR-BİR :

   Bu taş sevgideki ve evlilikteki mutluluğun işareti olarak kabul edilir. Muhabbeti ile birlikte ahenk vadeden de bir taştır. Bunların yanı sıra ekonomik kazançtaki artışı ve güveni de işaret eder.

 
   İKİ-DÜZ :

   Aslen bu taş namussuzluk ve şanssızlık sembolüdür. Eğer nişanlı bir bayan bu taşı çekmişse bu onun nişanlısı için geçerlidir. Şayet bu taşı çeken kişi evli ise onun da kocası için geçerlidir. Taşı çekmeden önce niyet olarak yolculuk tutulmuşsa hoşnut kalınacak bir yolculuğun habercisidir.

 
   İKİ-BİR :

   İki – bir domino taşı bir kadın için, zenginliği de birlikte getiren erken evlilik anlamına gelir. Bu hanın dul kalabilir ve yeniden evlenebilir. Böylelikle uzun yıllar mutlu olabilir.

   Dominoda bu taşı çeken bir genç adam açısından ise evlilik söz konusu değildir. Sadece güzel bir yaşamı işaret eder ancak sonu bekarlık olan bir yaşamı. İş hayatı söz konusu ise dengesiz bütçelerin habercisidir.

 
   İKİ-İKİ :

   Gerçekte iş hayatında olacak başarı ve mutlu bir yuva yaşamı anlatır. Evlenenler bakımından çocukların habercisidir bu durumda mutluluklarına mutluluk katacaklardır. Tutumluluk açısından ise onları refaha götürecektir. 

   Bu taş iş hayatındaki başarıyı ve mutlu bir yuvayı işaret eder. Evliler için yeni bir çocuk habercisidir. Tutumluluk açısından onları rahata erdirecektir.

 
   ÜÇ-DÜZ :

   Bu taş genellikle tartışmaların habercisidir. Bir erkek tarafından bakılıyorsa eşi huysuzdur. Nişanlı genç kız içinse nişanlısının bu tarz huylarının olup olmadığına dikkat edilmelidir. Bir topluluk içine girecekseniz de tartışmadan kaçınmaya dikkat etmelisiniz.

 
   ÜÇ-BİR :

   Genellikle skandalın; mutsuzluk, huzursuzluk ve utançlık getireceği konusunda bir uyarıdır. Uygunsuzluğun kanıtlanması neticesinde ise dava açılması tehlikesi vardır. 

   Bu taş genellikle bir skandala, huzursuzluk, mutsuzluk yaşanacağına dair bir uyarıdır. Şayet uygunsuzluğun kanıtlanması durumunda ise hukuki sürecin başlatılacağına kadar tehlikesi vardır.

 
   ÜÇ-İKİ :

   Genellikle sevgi, evlilik, para ve bunun gibi konuların bir araya gelmesini simgeler. Yolculuk bakımından elverişli bir zamandır. İhmalkarlık yapmamaları bakımından bu arada çocuklara oldukça dikkat edilmelidir. 

   Genelde aşk, evlilik, para gibi konuların bir arada yaşanmasına işaret eder. Yolculuğa çıkacaklar için uygun bir zamandır. Bu dönemde çocuklara ihmalkarlık bakımından dikkat edilmelidir.

 
   ÜÇ-ÜÇ :

   Bu domino taşı ile ilgili açıklamalar, her açıdan kazanç, çok para kazanmak, bolluk ve saadetin habercisidir.
 
 
   DÖRT-DÜZ :

  Erkek ve kadınlar için bu taşın anlamı aynıdır. Aşk hayatında hayal kırıklığı yaşanacağının sembolüdür. Nişanlı olsalar dahi hiçbir taraf evliliğe yanaşmayacaktır. Ayrıca fal baktıran bayan hamile ise ikiz ya da üçüz çocuk sahibi olabilir. 
 
 
   DÖRT-BİR :

   Bu taş harika bir zenginlik sembolüdür. Dünyaya gelen her çocuğu ile beraber fal baktıran bu kişinin de geliri artacaktır.

 
   DÖRT-İKİ :

   Bu domino taşı çeşitlilik dönemine işaret eder. Bu aile, meslek, para ve benzeri konularla alakalı olabilir. Bahsedilen çeşitlilik küçük bir şeyde olabilir. Örneğin sevgide bir farklılık olabilir. 

 
   DÖRT-ÜÇ :

   Bu taşın anlamı genç evliler ile beraber mutlu bir hayattır. Bu bir çocukta olabilir ama rahat ve mutlu bir hayatın habercisidir. 
 
 
   DÖRT-DÖRT :

   Bu taş sanatla uğraşanlar için şans sembolüdür. Diğer kişiler içinse iş hayatında şanssızlık demektir. Toplumsal konularda ise herkes için genellikle uğur getiren bir taştır. Dinlenme ve eğlence zamanının belirtisi ve hatta evlilik habercisi de olabilir.

 

   BEŞ-DÜZ :

   Bu taşı eğer evlenmemiş genç bir kız çektiyse kendisiyle ilgilenen erkeğe karşı dikkatli olması gerekir. İlgilendiği erkeğin samimi ve sevgiye değer olmadığının işaretidir. Evli bir bayan açısından ise aile bütçesi konusunda daha dikkatli olması gerektiğinin işaretidir. Domino falında bu taşı çeken erkek açısından egoistlikten kendisini kurtarması gerektiğinin habercisidir. Bu iş hayatında pazarlığı çok sevenler bakımından da geçerlidir.

 
   BEŞ-BİR :

   Bu domino taşını çekenler, bir hayli hareketli ve hoş bir toplumsal hayat sizin gündeme geliyor olmanıza haberci olabilir. Aileye yeni birinin katılacağına da işaret edebilir. Parasal açıdan ise yakın bir zamnda hayal kırıklığı yaşayacağınıza işaret eder.

 
   BEŞ-İKİ :

   Bu taş, aslında aşıklar açısından evliliğin söz konusu bile olmadığını haber verir. Yeni evliler içinse uzun sürecek anlaşmazlıklara işaret eder. Bu taşı çeken kişi bayan ise, hoşgörü ve sabır ile mutluluğu yakalayacaktır. Bu kişi bir bey ise, tutumlu ve çalışkan bir bayanla evlenmesinin onun için daha iyi olacağına işaret eder. İş bağlantıları yapacaksa acele etmemesi gereklidir.

 
   BEŞ-ÜÇ :

   Bu taş sessiz, sakin bir hayatın habercisi olan bir domino taşıdır. Zengin bir kişinin daha da zengin olması söz konusu değildir ama ailesiyle huzur içinde yaşamını sürdürür. Fakir bir adam ise bu domino taşı hayatının iyiye doğru gideceğini haber verir. Yeni evliler açısından ise yıllar sürecek bolluğun habercisidir.
 

   BEŞ-DÖRT :

   Bu domino taşı aşk ile evlenen bir bayanın evleneceği erkeğin hatalarını unutabileceğinin ve görmezlikten gelebileceğinin habercisi olarak açıklanır. Erkeğin ise güvenlik önlemlerini yerine getireceğinden ve haşmeti bir kenara bırakacağından emin olmalıdır. Bunların kesin olarak kanıtına sahip olması gerekir. Bu taş ayrıca para kaybının ve yatırımın verimsiz bir dönemini belirtir. 
 
 
   BEŞ-BEŞ :

   Bu taşı çeken kişi çok şanslıdır. Bu kişi elini nereye atarsa başarılı olacak demektir. Bu taş büyük zaferlerin belirtisidir. Bolluğa ve bol para geleceğine işaret eder.

 
   ALTI-DÜZ :

   Bu taş ise mutsuzluğun habercisidir. Ekonomik sıkıntılar ve ölüm habercisidir. Bu kişi aile içinden biri olabileceği gibi aynı zamanda acı çeken kişi için değerli olan herhangi bir kimse ya da akraba da olabilir.

 
   ALTI-BİR :

   Bu domino taşını çeken bekar biri için anlamı evliliktir. Evli kimseler için ise ileriki yıllarda iyi bir şansın habercisidir. Bu ailelerin çocukları her zaman ailesinin yanında kalmazlar. Nedeni ise ilgi duydukları konular onları ailelerinden uzaklaştıracak konulardır. Tek bir çocuğun ailesiyle sıkı bir ilişki içinde olması söz konusudur.


    ALTI-İKİ :

   Bu taş aslında iş alanında dürüst çalışan, dikkat sahibi, titiz kişiler için şans vadeden bir taştır. İnsanlar arasında haksızlık yapan, doğru sözlü olamayan kimseler için sıkıntılı, zor günlerin habercisi olarak kabul edilir. Evli çiftler içinse ailedeki zirlik ve huzurun işaretidir.

 
   ALTI-ÜÇ :

   Aşıklar için en şanslı taştır. Bir evlilik girişimi, verimli, güzel bir aile yaşamı bakımından güzel şeyler olacağına işaret eder. Ayrıca zenginler açısından da iyi gelişmeleri işaret eder.

 
   ALTI-DÖRT :

   Bu taşı çekenler erken evlilik yaşayacaklardır. Çok sayıda çocukları olacak ve rahat bir aile yaşamı olacaktır. Ekonomik açıdan ise yeterli bir miktarda gelirin habercisidir.

 
   ALTI-BEŞ :

   Parola gibi bir haberci olan bu domino taşının sembolü sebattır. Eğer hayal kırıklığının para ile ilgiliyse tekrardan harekete geçebilirsiniz. Eğer sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa sabırla şifa arayacaksınız demektir. Şayet aşk söz konusu ise sevginize layık olan başka biri var anlamındadır. İş hayatınızla ilgili bir genişleme söz konusuysa detayları bir çok kez gözden geçirmelisiniz.

 
   ALTI-ALTI :

   Bu taş gerçekte para bolluğunu haber verir. Eğer evlilik arifesindeki bir kız için zenginliğin habercisi olarak kabul edilir. Riskler açısından ise zenginliğin elde edilişi konunda tek haberci bu domino taşıdır.

 
   MİSTİK DOMİNO KAHİNİ:

   Bu domino falının bakımı anında muhtemel kombinasyonların her biri için bir defaya mahsus, yirmi sekiz kareden oluşan bir tablo çizilmelidir. Eğer domino taşlarınız yoksa bu tabloyu kullanabilirsiniz. Domino falına bakılacak kişi gözlerini kapatmalıdır. Kurşun kalem yardımıyla domino kartınızda bulunan yirmi sekiz kareden bir tanesine dokunarak falına bakılmaya başlanır.

   Kişinin dokunduğu kare yukarıda verilen listeye göre yorumlanır. Gerçek domino taşlarıyla yapıldığı gibi bir seferinde üç tane kareye dokunur, diğer tüm konularla ilgili de aynı kurallar geçerlidir.

   Bu kurallara uyulmak şartıyla her ay domino falına baktıran kişiler içinde, tuttukları kayıtlar sonucunda tutan kişi ile alakalı ilginç veriler elde edilmiştir.

 © Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik