Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Aşk Ölçer

Aşk ölçer Aşk Testi Aşk Falı Aşkını Ölç Aşk Oyunu 


Kolayca başkaları ile iyi geçinmek için ipuçları - Uyumluluk ipuçları.
 
Koç (21 Mart-19 Nisan)
 
Yavaşlayın. Başkaları ile sabırsız durdurun. İhtiyacınız olduğunda yardım isteyin. Ve kırık bir kalbi tamir için ilk adımı atmak için tereddüt etmeyin. Oyalanmak için eğilim size göre kim izin verebilir.
 
 Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
 
Teklif az açıklama ya da bahaneler. Diğerleri bütünlüğünün bir kişi ve kim olduğunuzu kabul ettiğini biliyoruz. Kendinizi bu kadar sert olduğunu durdurun. Başınızı ve kalp ile hareket başlayın.
 
 İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)

Size en yakın o kişinin ihtiyaçlarına daha dikkatli olun. Her zaman gözlemlerinde künt ve "dürüst" olmak zorunda değil. Başkalarının sizin fikirlerinize değer ve saygı gösterirlerse sizin de farkında olun. Kelimeleri dikkatle seçin.
 
 Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
 
Sevgili biri boğmak eğilimi var. Geri biraz kapalı ve size yakın çizilmiş olacağını keşfedeceksiniz. Kolda kalp giymek eğilimi olarak, dürüstlüğü ve samimiyeti ilgi, ancak tüm insanların kendine has kişiliğini aynı tepki unutmayın.
 
 Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
 
Lütfen endişeli ve cömertlik bilinmesine rağmen, insanların neler söylediğini duymak için bir eğilim var. Böylece, bazıları sadece kendi ihtiyaçlarını karşılamak ilgilenen inanıyorum. Bir kere başkalarının Göndermekte olduğunuz sinyallerine dikkat etmeye başlar, ciddi şekilde gelişiyor kişisel ilişkilerini bulacaksınız.
 
 Başak (23 Ağustos-22 Eylül)
 
Sizce bu sadece bir sayar olduğunu düşünmek eğilimindedir başkalarının bilgelik indirim etmeyin. Ve stratejiler geliştirmek, daha fazla zaman planlaması harcamak. Bu kişisel ilişkiler size yardımcı olacaktır. Bu sık sık eylemler bazen kısa bir süre sonra pişman anında şeyler görünür ve daha sonra oluşturduğunuz karışıklık geri iki katı zaman harcama.
 
 Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
 
Değer dostluk, barış ve başarılarını yansıtmak. Bir kere kendinizi bu kadar sert olduğunu durdurmak, başkaları ile rahat daha fazla olacak ve inanılmaz derecede sadık ve diğerlerinden aynı beklemek onların kusurları, hataları, vb çok ağır bir odak değildir, ama sizin standartlarını biraz rahatlayabilirsiniz. Eğer sık ​​sık hayal kırıklığına gibi.
 
 
Akrep (23 Ekim-21 Kasım)
 
Demokratik karar verme görüşünüz size yakın olanlar daha sonsuz değer eğilimi olarak daha açık olmalıdır. Çok sadık hayranlar olmasına rağmen, zaman zaman etkisiz hale olmaktan korktukları için sizden uzağa utangaç yapmak. Siz entrika insanlar, utangaç ve içine kapanık kez az olduğu için, ancak kabuk geldiğinizde dünyanın çalışan yeteneğine sahip görünüyor.
 
 Yay (22 Kasım - 21 Aralık)
 
Sokulgan, eğlence, sevgi dolu bir arkadaş için kendinizi koymak isteyen, ancak size yakın olanların ileri geri eksikliği zaman zaman hayal kırıklığına uğradılar. Büyük bir kalp, cömert bir ruh ve maceracı ruhu var, ama başardık her şey için, temelde tek başına gitti hissediyorum. Bazı insanlar sizi paranoyak olduklarını söylüyorlar, ama gerçekten sadece yaşamı görmeyecektir.
 
 Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
 
Vermek, sadık, iddialı ve seçici. Bir dost (veli) edinirse, bir ömür boyu, ama bazen, çok inatçı da ardı arkası kesilmeyen çok yüksek olabilir. , Yol ya da hiç yapmak istiyorum. Diğerleri size çizilmiş gibi görünüyor, dürüstlük, deneyim ve potansiyel hayran kalacaksınız. Ama size şu andaki durumu ile çok mutlu neredeyse sanki gerçek bir başarı yakınken geri çekilir gibi görünüyor.
 
 Kova (20 Ocak - 18 Şubat) 

Genellikle daha geniş bir resme bakarken, bariz hataları göz ardı eğilimli. Önemli ilişkileri daha yakın, daha kesin bir göz atın ve size düşündüğünüzden daha iyi dostluklar kurduk . Normal bir Kova iseniz, size en yakın olanların derinlik ve bağlılıkların göz ardı var.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Çok bir muamma, genellikle bir ilişki ne istiyorsan emin. Çok esnek ve sert ve duymak istemedikleri için biraz hoşgörü var eğilimindedir "gerçeği." Herkes mutlu tutmak için yönetirken arkadaşlar geniş bir yelpazede çekmektedir. Ama özellikle onlara hafif bir "kenar" olanlar için çizilmiş gibi görünüyor.

 © Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik