Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Çin Astrolojisi
Özellikleri : Cana yakın, sıcakkanlı, sevimli.çalışkan, sanatçı ve ekonomik  insanlardır.
 
Kişiliği : Fare yılında doğanlar kariyeri için   Yoğun çalışma hayatı vardır.Parasal konuda ise ekonomik hareket eder.

Parasal konuda ekonomik davranmaları çok dikkat çeker. çevresindekiler eli sıkı  biri olarak görürler. Bu kişiler paralarını sadece üç özel durumdan birinde harcamaktan çekinmezler.  
 
 
Birisinden  etkilenmişlerse veya aşık  olurlarsa, bu durumda çok cömert bir kimliğe bürünebilirler. İkinci olarak,
meraklı oldukları bir koleksiyon için yeni bir şey katmak istediklerinde
 
harcamalarını kısmazlar.
 

 

Çin Burcunuzu Biliyor Musunuz?
Doğum Tarihinizi Seçiniz :

Ve son olarak para harcamaktan çekinmeyecekleri konu, kariyerlerine yardımı olacağını inandıkları veya uzun süreli arzularını gerçekleştirmeye yardımcı olacak bir yerdir. Son açıklanan husus Fare yılında doğanların önemli bir yanlarını açığa çıkarır. Bunlar yaşamdan ne istediklerini bilen, daima yükselme hırsı içinde olan insanlardır.

Bir çoğu sadece ne istediğini bilmekle kalmaz, bunları elde etmeyi başarırda. Yoğun çalışma kapasiteleri, zeki ve açıkgöz oluşları, başkalarından daha üstün olan yetenekleri ile istediklerine kavuşmayı başarırlar.
 
Duygusal Yaşamları : Fare yılında doğan kişiler gerçek duygularını gizlemekte çok başarılı olurlar. Başkaları hakkındaki duyguları bazen onlarla iletişim kurmakta çok zorlandığı halde, bunu başarırlar. Olayları yüzeyden inceleyerek değerlendiren insanlar için bu görünüm, onların soğuk maskeler taşıdıkları kanaatini uyandırır. Kolayca incinmeyeceklerini ve duygularının hemen uyarılmayacağını düşünürler. Gerçekte bu doğru değildir.

 Fare yılı insanın dış sakinliği aslında kabarmaya hazır ateşli duyguları gizlemektedir. Sevdikleri kişiler tarafından fena şekilde incitilirlerse, başkalarında rastlanmayacak derecede etkilenirler. Bunlar duygusal yara izlerini kamufle etmekte herkesten daha başarılı olurlar.
 
Fare yılı doğumlunun başarılı bir ilişki kurabildiği kişi At yılı doğumludur. Yine Fare yılı doğumlu insanın en hoşlandığı ve mutlu olduğu kişiler Ejderha ve Maymun yılında doğanlardır. Öteki guruptan olanlar ile vasat bir beraberlik ortaya çıkar. Yine de Fare yılı ile Fare yılı beraberliği gerçek bir huzur için birbirinin aynıdır. Fare ile Köpek ilişkisi ise gerilim getirir fakat, iki tarafın biraz fedakarlığı ile ilişki başarılı olabilir.
 
Fare Yılında Elementler: Tüm elementlerin kutupsallığı (+) dır.
 
Metal - Fare : Tüm öteki Fare yılı doğumlular içinde en duygusal olanlarıdır. Olumsuz duygusallık gösteren birini andırırlar. Başkalarının maddi başarılarını kıskanmaları en önemli özellikleridir. Olumlu taraflarına gelince, Metal-Fare doğumlular çok idealist olurlar ve öteki fare yılı doğumlulardan daha az bencil davranırlar.

 Bencillik ve açgözlülük sayılacak hırslarını yüksek bir idealizm perdesi ardında gizlemeyi başarırlar. Gözboyayıcı bir gösteri yapmaya meyillidirler. Başkalarına egemen olmaya yatkın istekleri ve davranışları vardır.
 
Su - Fare : Fare yılı doğumlular içinde en entelektüel olanlarıdır. Kitapların, öğrenmenin ve derin düşüncelerin cazibesindedir. Kişinin özündeki uygulama yeteneği, düşünce tarzının gerçek yaşamla sıkı sıkıya bağlı olmasını sağlar. İçlerinde en entelektüel gözükenler bile bir bilim adamı, bir ekonomist veya bir filozoftan daha gerçekçi yaklaşabilir.
 
Bu kişiler iyi birer düşünür olabildikleri gibi, hem sözlü hem de yazılı iletişimde de başarılı olurlar. Başkaları ile olan ilişkilerde diğer Fare doğumlulardan başarılı olurlar. Bununla beraber bazen fazla basmakalıp davranışları ile çevresindekileri sıkabilirler.
 
Tahta - Fare : Temel Fare yılı tipleri içinde en fazla tutucu olanı budur. Yeni ve alışılmamış şeylere karşı meyli vardır. Şevkli ve heyecanlı bir tiptir. Yeni şeylere karşı olan sevgisine birde gelecek korkusu eşlik eder. Tahta - Fare tipi büyük bir savaşçıdır fakat, daima bir şeylerin yanlış yürüdüğü korkusu içindedir. Bununla beraber başarılı girişimleri göze çarpar. İçindeki korkuları en yakın olduğu kişilerden bile gizlemeye çalışırlar.
 
Ateş - Fare : Ateşli bir mizacı barındırır. Heyecanlı ve coşkulu olurlar. Karşı çıkılması, meydan okunması durumunda yanıt vermeye hemen hazırdırlar. Bunların durumunu, kuru bir odun yığınına ateş atmaya benzetebiliriz. Sonunda kavga ve çatışmaya meyilli bir kişilik ortaya çıkar. Çok kötü incindiğini hissederse hemen bir bomba gibi patlar.
 
Bağımsız bir mizacı vardır. Başkalarından daha fazla ve sık umulmadık davranışlarda bulunabilir. Aniden ev veya iş değiştirmesi gibi.
 
Toprak - Fare : Fare yılı doğumlular içinde en soğukkanlı olanıdır. Yaşamının her evresinde kendine güvence ve denge arayışı görülür. Bunlar gerçek bir evcimen  sayılırlar. Aile yaşamına ve huzura çok önem verirler. Ayrıca maddi konularda da başarılı olurlar. Bazen, arzularını gerçekleştirmek için büyük değişiklikler 
gerekebilir. İşte bu durumlarda güvence ve denge düşkünü olarak bir macerayı göze alamazlar.


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik