Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Yay Burcu Çocuğu
Özellikleri
Nasıl Davranılmalı
Oyuncakları
Anne & Babalar

Yay Burcu Çocuğu (22 Kasım-21 Aralık)

     Yay burcunda doğan çocuklar aileleri tarafından çok sevilirler. Bu burcun çocukları oldukça dürüsttürler. Yay burcu çocuğu neşeli ve hareketli bir yapıya sahiptir. Küçük yaşlarından itibaren farkında olmasa bile doğru hareket etmeyi öğrenir. Hayatında her zaman doğru hareket etmek isterler ve takdir görmek isterler.

     Yay burcunun genel özelliği olduğu gibi bu burcun çocukları da doğuştan bağımsızdır. Her zaman neşeli ve güleryüzlü olan bu çocuklar bağımsızlıklarına düşkün olduklarından olsa gerek emir dinlemezler. Eğer bir yay burcu çocuğu ile karşı karşıya iseniz ona her şeyi mutlaka yumuşaklıkla ve tatlı dille öğretmelisiniz.

     Yay burcu çocuğu kendine çok güvenir. Onun kendine bu güveni küçük yaşlardan itibaren başlar. O neredeyse kendi başına yaşamını sürdürme istercesine kendine güven duyar. Eğer yay burcunda doğan bir çocuğunuz varsa onun bu güvenini kırmamalı  ve eleştirmemelisiniz.© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik