Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Kova Burcu Çocuğu
Özellikleri
Nasıl Davranılmalı
Oyuncakları
Anne & Babalar

Kova Burcu Çocuğu (20 Ocak-19 Şubat)

     Kova burcunda doğan çocuklar çok küçük yaşlarından itibaren sizi bilgisi ile şaşırtabilirler. Bu çocukların kendilerine ait farklı görüşleri vardır. Kova burcu çocukları diğer çocuklar gibi okula gitmeyi istemeyebilir. Anne babası dahi olsanız fikirlerine uymayan bir konu için sizlerle ya da başkalarıyla tartışabilir.

     Kova burcunda doğan çocuklar insan canlısıdır. Doğayı sever, insanları sever. Kova burcu çocukları desteklenir ve yüreklendirilirse zamanla okulunu ve arkadaşlarını çok sevecektir. Arkadaşlarıyla yapacağı konuşmalardan, fikir alışverişlerinden zevk alacaktır. Arkadaşlık yapmayı sevecektir.

     Kova burcu çocuğu bilgisi ve düşünce yapısı sayesinde çok küçük yaşlarından itibaren ileride yapacağı iş yada olmak istediği meslek hakkında karar verebilir.© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik