Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Koç Burcu Çocuğu
Özellikleri
Nasıl Davranılmalı
Oyuncakları
Anne & Babalar

Koç Burcu Çocuğu (21 Mart-19 Nisan)

     İlgiyi üstüne çekmeyi seven koç burcu çocuğu doğduğunda diğer çocuklara göre daha çok bağırır.

     Küçük koç daha konuşmaya başlamadan zevklerini, kendi seçimlerini bir yolunu bulur ve mutlaka belli eder. Mesela hazırladığınız mamayı beğenmediğinde dikkatli olun her an yüzüne sürebilir ya da etrafa dökebilir. 

     Koç burcu Güneş’in etkisi altındayken dünyaya gelen çocuklar, çok enerjik olurlar. Mücadeleci ruha sahip olan, oyunu çok seven küçük koçlarda kızlar sosyal ve aktiftir, erkekler ise spora çok meraklıdırlar.
     Koç burcu insanının sportif özelliği, üzerinde belirgin olan koç çocuğu, diğer burç çocuklarına zor gelen bedensel hareketleri ustalıkla zorlanmadan yapabilmektedirler.
     
     Koç burcu çocukları ilk önce yürümeyi öğrenen bebekler grubunda ilk sıradadır. Siz emeklemesini beklerken o çoktan ayağa kalkmış ve yürümeye başlamıştır bile… Her şeyi ben yaparım arzusu ona başladığı işte başarılı olmasında güç verir.
     
     Her anne-baba çocuğuna sevgisini hissettirmelidir. Özellikle ailenizde küçük bir koç varsa sevme ve sevilme duygusunu daha yoğun yaşarsınız. Sevgi dolu olmalarının yanı sıra çok inatçıdırlar. Bu konuda onu yola getirmek istiyorsanız tatlı dilli ve yumuşak huylu olmalısınız.Eğer kararsız bir kişiliğe sahipseniz ve çocuğunuz koç burcu ise işiniz biraz daha zor çünkü koç burcunun genel özelliği kararlı olmasıdır.
 
     Hayalperest koçlar çocukluğunda hayal dünyasında yaşarlar, bu konuda onlara gerçek dünya ve hayal dünyasının ayrımını yapmaları için yol gösterici olmalısınız.
     Çok çalışkan ve kararlı olan koç burcu çocuğu erken yaşta okuma yazma öğrenebilir. Geleceğin dâhileri en çok küçük koçlardan çıkar.


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik