Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

İkizler Burcu Çocuğu
Özellikleri
Nasıl Davranılmalı
Oyuncakları
Anne & Babalar

İkizler Burcu Çocuğu (21 Mayıs-21 Haziran)

     İkizler burcunda doğan çocuklar ebeveynlerini hem şaşırtan hemde mutlu edebilen çocuklardır. Bazen anne ve babalarının onları anlamakta güçlük çektiği de olabilir. İkizler burcu çocuklarında fark edilen ilk özellik çok hareketli çocuklar olduklarıdır. Bu yüzdende ikizler çocuklarına daima dikkat edilmeli, ebeveynlerinin gözetiminde olmalıdırlar.

     İkizler burcu çocukları okul hayatlarında ise zekaları sayesinde öğretmenlerini memnun ederler. İkizler burcunun genel özelliği olduğu gibi bu burcun çocukları da sinirli yapıdadırlar. Sinir sistemleri hassas olduğundan çabuk sinirlenebilir böyle bir durumda ona şefkat ve sevgi ile yaklaşmak, yatıştırmak gerekir. İkizler burcu çocuklarının hayal dünyaları geniştir. Geniş hayal dünyaları olayları abartarak anlatmalarına neden olur. Bu özellikleri sonucu bazen yalan da söyleyebilirler.

     Bahsettiğimiz tüm özelliklerinin sonucunda bir ikizler burcu çocuğunu yumuşaklıkla eğitmeniz gerekir. İkizler çocuğu fazla zeki olduğundan her şeyden çabuk bıkıp usanır. Diğer çocuklar gibi bir konuyu uzun uzun incelemesine gerek yoktur. İkizler çocuğuna dikkatli ve sabırlı olmayı öğretmelisiniz.© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik