Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Boğa Burcu Çocuğu
Özellikleri
Nasıl Davranılmalı
Oyuncakları
Anne & Babalar

Boğa Burcu Çocuğu (20 Nisan-20 Mayıs)

    Bu burçta doğan çocuklar sakin yaradılışlı ve sessizdirler. Tabii ne kadar da sessiz bir çocuk diye düşünürken ummadığınız anda size ne kadar gürültü çıkarabileceğini gösterebilir. Küçük boğa ilk yılını doldurmadan bu bağırmaları ve feryatları ile onu rahatsız etmemenizi istediğini size anlatır.

    Bu burçta doğan çocuklar güzellikleri ile bilinirler. Boğa burcu çocuğunu terbiye etmek istiyorsanız onu ancak sevgi ve şefkatli davranarak terbiye edebilirsiniz. Cezalandırma, azarlama ve tenkit etme yöntemleri ile terbiye etmeye çalışmamalısınız.

    Boğa burcunda doğan çocukların çalışmayı çok sevmediğinden ve okumaya meraklı olmadığından bahsedilebilir, yalnız ebeveynleri ya da öğretmenleri tarafından teşvik edilir ise okuduğu okullarda birinci de olabilir. Belki teşvikleriniz sayesinde küçük boğayı büyük bir akademisyen olarak bile görebilirsiniz.

   Her çocukta olduğu gibi zeka gelişimi için çeşitli aktiviteler yapmalıdırlar. Özellikle güzel resimler ve çiçeklerden faydalanılan aktiviteler ile zeka gelişimleri daha da hızlı yükselecektir.© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik