Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Başak Burcu Çocuğu
Özellikleri
Nasıl Davranılmalı
Oyuncakları
Anne & Babalar

Başak Burcu Çocuğu (23 Ağustos-22 Eylül)

     Başak burcunda doğan çocuklar çok küçük yaşlardan itibaren zeki olduklarını belli ederler. Her gördüklerini, duyduklarını merak eder ve sorarlar. Merakları ve zekaları sayesinde okulda hayatlarında da başarılı olurlar. Başak burcu çocukları zekaları sayesinde çok çalışmalarına gerek kalmadan başarılı olurlar.

     Başak burcu çocukları çabuk bıkan, sabırsız ve huzursuz tiplerdir. Çok zeki olduklarından olayları hemen çözer ve bu özellikleri de onları sabırsız yapabilir. Yine zekaları sonucu olaylara olan ilgisi çabuk dağılabilir ve başka bir şeye ilgi duyabilir.

     Başak burcu çocukları doğayı tabiatı çok severler. Doğayla iç içe, temiz havada oyun oynamayı çok severler. Çevresinde yaşanan olayları hızla analiz edebilir bir başak burcu çocuğu. Zihinleri çok hızlı çalıştığından konudan konuya atlayabilirler.© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik