Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Aslan Burcu Çocuğu
Özellikleri
Nasıl Davranılmalı
Oyuncakları
Anne & Babalar

Aslan Burcu Çocuğu (23 Temmuz-22 Ağustos)

     Aslan burcunun yöneticilik özelliği daha çocukluktan belirgindir. Bu çocuklar başkalarını idare etmeye kalkan, konuşkan, cesaretli, zeki ve çok hareketlidirler. Her çocuk gibi açık havayı ve gezmeyi çok severler. Spora düşkündürler.

     Küçük aslanlar övülmekten hoşlanır. Zeki ve çok kabiliyetlidir. Bu özellikleri kendini beğenmesine ve kibirli olmasına zemin hazırlar. Küçükken terbiye edilmez ise ileride çevresindekileri kendisinden aşağı gören, gürültücü, kavgacı, kendini beğenmiş, haşin bir insan olabilirler. Arkadaş canlısı bu çocuklar ile arkadaş gibi bir iletişim kurulmalıdır.

     Görevlerini yerine getirdikleri zamanlarda onları övmeyi ve takdir etmeyi unutmayın. Bu onları motive eder ve diğer sorumluluklarını da daha dikkatle yerine getirirler ve tembellik huylarından kurtulmuş olurlar.© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik