Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Burç Uyumu
Sizin Burcunuz :         Karşı Tarafın Burcu :
Burç Uyumunuz


   Koç boğa burçlarındaki uyumda koç burcu insanı her daim aceleci davranır. Boğa burcu koçtan çok farklı yapıya sahiptir. Boğa burcu risk almayı
sevmez, güvenliğe bir hayli düşkündür ve adımlarına dikkat eder. Bu yüzden koç burcunun boğayı anlaması zaman alır.
   
   Boğa burcunun sinirleri Koç burcununki kadar sağlam değildir, bu sebeple aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar çıkabilir. Boğa burcu koça göre yavaştır.
Bu koç- boğa ilişkisinde bazen iyi, bazen de kötü sonuçlar doğurabilir.
 
   Boğa sevgilinizin sakinleştirici ve hoş bir ses tonu vardır. Boğa burcu sevgilisiyle geçireceği güzel bir gecenin başlangıcının iyi bir yemek olduğunu düşünür.
   Koç burcunun hızlı halini ancak çekici bir boğa insanının sakin okşayışları yavaşlatabilir. Koçlar ise bazen gereğinden fazla ciddileşen boğa partnerinizin hayatına sürpriz ve eğlence katabilirsiniz. Her şeye rağmen şehvetli boğa partnerinizin yanında kendinizi iyi hissedeceksiniz.
 
    Boğa burcu partnerinizin pratik, son derece üretken ve iyi kazanç sağlayan bir kimse olduğunu zamanla göreceksiniz. Sizin maceracı tarafınızla onun evde oturmayı seven yapısı çatışabilir. Boğa burcu ev hayatına son derece bağlıdır. Onu böyle kabul etmeyi öğrenmelisiniz. O sizin hareketli yapınıza alışmaya çalıştıkça ve siz de ona uymaya çalışarak orta yolu bulacaksınız.


 


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik