Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Yay Burcu / 22 Kasım-21 Aralık Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Yay Burcunun Genel Özellikleri

    Yay burcu insanı hayata düşkündür. Diğer burçların olmadığı kadar hayata damgasını vurmak için gayret eder.  Yaşamı kimse onun kadar sevemez.

   Bu burcun insanı, atılgan, iyimser, canlı ve çok zekidirler. Faydası dokunabileceği insanları seçer ve onlarla ilişki kurarlar. Bu burcun insanı başkalarının yaptığı işler ile de övünmekten geri kalmaz.

   Davranışı ve hareketleri her zaman sempatik olmayan bu burç insanı tam bir yöneticidir. Bu insan olağan üstü derecede değişken bir yapıya sahiptir. Farklı yerler hakkında bilgi sahibi olmak her zaman onun için cazip gelmektedir.

   Yay burcu insanı kendine olan güveni ile tanınır. Yine de bir yay burcu insanı ile geçinebilmek çokta kolay değildir. Daima hareketlerinin sonucuna katlanmak zorunda kalan yay burcu insanı sorumluluk duygusuna da sahiptir.

   Yay burcu insanı duygularını iş yaşamına karıştırmaz ise işinde başarılı olur. Karıştırır ise işte o zaman hata kaçınılmaz olur. Arka arkaya hatalar yapmaya başlar. Bu sebeple bu burcun insanı aynı anda birçok konu ile ilgilememelidir. Yine de eğer sıkıntıya girerse zekâsı çok iyi çalışır.

   Yay burcu insanının en çok korktuğu şey yalnızlıktır. Yalnızlıktan çok korkan yay mutlaka bir şeyler ile kendini meşgul etmelidir. Aksi halde bunalıma girmesi içten bile değildir.

   Bu burcun insanın sevimsiz göründüğünde bilmelisiniz ki idealini paylaşmamış insanlar vardır. Adalet için insanları savunur. Bu uğurda enerjisini harcayacak bir yapısı vardır.

    Uygun meslekler : Gemici, ithalatçı, pilot, jokey, dansçı, çevirmen, araştırmacı, at bakıcısı, jokey, halkla ilişkiler, rehber, din adamı, ihracatçı, büyükelçi, doçent.

   Olumlu yönleri : Güler yüzlü, açık düşünceli, iyimser, sokulgan, felsefe ve yargı yeteneği olan, uyumlu, güvenilir, dürüst, özlüğüne düşkün.

   Olumsuz yönleri : Dikkatiz, abartıcı, aşırı uçlarda, fazla iyimser, kaprisli, patavatsız, huzursuz, taşkın, sorumsuz.

Yay Burcunda Doğan Kadınlar
Zeki ve kavrama yeteneği son derece
kuvvetlidir. A
lımlı, duyarlı, akıllı ve
kültürlü yönleriyle dikkat çeker.


Birçok konuyu takip eder ve ilgi
duyar. İlgi duyduğu bu konular
hakkında da mutlaka
bilgi sahibidir.

Huzursuzluğu hiç sevmez ...

 

Yay Burcunda Doğan Çocuklar
Yay burcunda doğan çocuklar aileleri tarafından çok sevilirler.
Bu burcun çocukları oldukça dürüsttürler.


Yay burcu çocuğu neşeli ve hareketli bir
yapıya sahiptir. Küçük yaşlarından

itibaren farkında olmasa bile
doğru hareket etmeyi öğrenir.
Yay Burcunda Doğan Erkekler
Yay burcu erkeği çok hareketli
olup hareketsizlik onu sıkar.


Bu burcun erkeği,
meraklı, iyi niyetli,
cana yakın,
neşeli yapısı ile
dikkatleri üzerine
toplar.
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik