Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Yay Burcu / 22 Kasım-21 Aralık Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Yay Burcunda Doğan Kadınlar

   Zeki ve kavrama yeteneği son derece kuvvetli olan yay kadını, alımlı, duyarlı, akıllı ve kültürlü yönleriyle dikkat çeker. Birçok konuyu takip eder ve ilgi duyar. İlgi duyduğu bu konular hakkında da mutlaka bilgi sahibidir.

   Yay burcu kadını huzursuzluğu hiç sevmez. Bu ortamdan hemen uzaklaşmayı tercih eder. Sıkılgan ve çabuk bıkan bir yapısı vardır. Neşeli ve enerjiktir. Etrafındaki dostları tarafından aranan bir yapısı vardır. Kendisi de dostlarına son derece önem verir.

   Gezmeye meraklı olan yay kadını eğlenmeye ve eğlenceye de meraklıdır. Yeni insanlar tanımayı, yeni yerler gezip görmeyi, seyahat etmeyi çok sever. Maddiyat bu sevdiği şeyleri yapabilmesi için önemli bir araçtır. Yay burcu kadını fazlasıyla cömerttir.

   Bu burcun kadını karşı cinsle ilişkisinde öncelikle dostluğa ve arkadaşlığa önem verir. Kısıtlanmaktan ve emir almaktan hiç hoşlanmaz. Bu sebeple evlilik ona biraz uzaktır. Fakat beraberliğinde rahat ve özgür olduğunu hissettiğinde evlenebilir. Evliliğinde sadık bir eş olur. Evlendiği zaman ise iyi bir eş ve iyi bir anne olur.

Yay Burcunda Doğan Çocuklar
Yay burcunda doğan çocuklar aileleri tarafından çok sevilirler.
Bu burcun çocukları oldukça dürüsttürler.


Yay burcu çocuğu neşeli ve hareketli bir
yapıya sahiptir. Küçük yaşlarından

itibaren farkında olmasa bile
doğru hareket etmeyi öğrenir.
Yay Burcunda Doğan Erkekler
Yay burcu erkeği çok hareketli
olup hareketsizlik onu sıkar.


Bu burcun erkeği,
meraklı, iyi niyetli,
cana yakın,
neşeli yapısı ile
dikkatleri üzerine
toplar.
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik