Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Terazi Burcu / 23 Eylül-22 Ekim Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Terazi Burcunun Genel Özellikleri

   Terazi burcu Zodyak burç sisteminin yedinci burcudur. Astrolojide terazi burcu dengeli insanları temsil eder. Terazi insanının genel yapısında adalet için çabaladığını söyleyebiliriz. Bu dengeli insanın, akıllı, nazik, cazibeli, sempatik, sabırlı, çalışkan, hoşgörülü ve iyi huylu hali birden bire kavgacı, inatçı, boşboğaz, sabırsız, tembel, asık suratlı biri haline dönüşebilir.

   Bu burç insanının bir anda olumsuz özelliklere dönüşmesi için yanlış bir kelime söylemeniz ya da olamaması gereken bir insanın ortamda bulunması yeter. Kendi içlerin de derin bir çelişki yaşayan terazi insanı çevresinden çok şey bekler. Terazi insanının bu değişkenliği kendisine acı verir. Bu hareketleri çevresinde şaşkınlığa sebep olur.

   Terazi burcu insanı kasten gereksiz kavgalar çıkarabilir. Kavgalar çıkarabilmesi için konu hiç fark etmez. Çünkü onun tartışmaya ihtiyacı vardır. Genellemeler hiç ona göre değildir. Sinir sisteminin zayıf olması sebebi ile aslında kişisel tartışmalardan çekinmektedir.

   Bu burcun insanı tüm güzelliklerin gezegeni olan Venüs tarafından yönetilmektedir. Terazi insanı gösterişli bir şekilde giyinir. Müthiş bir zevke sahiptir. Evinde rahatlığına önem verdiği gibi zevkli bir şekilde dizayn eder.

   Etrafında ki olumsuz olayları anında fark ederler. Bu olayların sonuçlarına katlanmayı istemezler. Ta ki gerekli enerjileri açığa çıkıncaya kadar. Bu enerji ile problemlerini çözerler.

   Yemek konusunda iyi olan terazi burcu insanı, iyi bir ev sahibidir. Sevdikleri ile bir araya gelmek ona zevk verir. Terazi burcu insanı aşk konusunda hemen duygusal olurlar. Aşk sözleri havai olduklarından dolayı çok kolay söylerler. Bu konuda çok iyidirler.

   Uygun meslekler : Ressam, müzisyen, heykeltıraş, yazar, şair, sinemacı, el sanatları, mimar, reklamcı, mühendis, terzi, çiçekçi, bankacı, hukukçu .

   Olumlu yönler : Uyumlu, duygusal, büyüleyici, geçimli, diplomatik, zarif, nazik, karizmatik, hırslı .

   Olumsuz yönler : Kinci, kararsız, değişken, havai, vazgeçebilen, başı buyruk .

Terazi Burcunda Doğan Kadınlar
                         Terazi burcu kadını neşeli, hassas ve
duygusaldır. Terazi kadını denince
akla duygular gelir.

Kısıtlanmak ona göre değildir.
Evliliğinde aşk gereklidir.

 Karşı konulmaz cazibesi
ile erkekler...
Terazi Burcunda Doğan Çocuklar
Terazi burcunda doğan çocuklar çok yönlüdürler.Ancak çekingen
bir yapıları vardır.


Bu burçta doğan çocuklar hisli,
terbiyeli ve nazik tiplerdir.


Terazi burcunda doğan bir
çocuk kafasını iyi kullanır.
Terazi Burcunda Doğan Erkekler
Duygusal, iyimser, kararsız,
yumuşak huylu ve romantik
terazi burcu erkeği,
çevresinde
sevilen bir dosttur.

Karşılıklı güven
duygusu onun
için çok ...
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik