Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Terazi Burcu / 23 Eylül-22 Ekim Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Terazi Burcunda Doğan Kadınlar

   Terazi burcu kadını neşeli, hassas ve duygusaldır. Terazi kadını denince akla duygular gelir. Olaylarda önemli olan nokta onun ne hissettiğidir. Bu yüzden kendi bildiği gibi hareket etmekten çekinmez. Kısıtlanmak ona göre değildir.

   Bu burcun kadını özgürlüğüne düşkündür. Karşı konulmaz cazibesi ile erkekler tarafından beğenilir ve dikkatleri üzerine toplar. Evliliğinde aşk gereklidir. Eğer terazi burcu kadınana sevildiğiniz hissettirmez iseniz ilişkiyi devam ettirmeyecektir.

   Moda takibi yerine her zaman kendine yakışanı benimseyen kendine has tarzı olan terazi kadını maddi değerlere fazlası ile önem verir. Maddiyat onun için sevdiği güzel şeylere erişebilmek için kullandığı bir araçtır.

   Sürekli ilgi bekleyen terazi kadını sorumluluk sahibi bir eşin kendisini sevdiğine güvenir ise çok sadık ve ideal bir eş olacaktır. Sevildiğini bildiği ve sevildiğini her an hissettiği bir yuvada, çocuklarına düşkün, sevgisini en güzel şekilde ifade eden güzel bir yuva kuracaktır. Bu sevgi çemberini an ve an genişleterek ailesini mutlu etmeyi başaracaktır.

Terazi Burcunda Doğan Çocuklar
Terazi burcunda doğan çocuklar çok yönlüdürler.Ancak çekingen
bir yapıları vardır.


Bu burçta doğan çocuklar hisli,
terbiyeli ve nazik tiplerdir.


Terazi burcunda doğan bir
çocuk kafasını iyi kullanır.
Terazi Burcunda Doğan Erkekler
Duygusal, iyimser, kararsız,
yumuşak huylu ve romantik
terazi burcu erkeği,
çevresinde
sevilen bir dosttur.

Karşılıklı güven
duygusu onun
için çok ...
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik