Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Oğlak Burcu / 22 Aralık-19 Ocak Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Oğlak Burcunda Doğan Kadınlar

   Oğlak burcu kadını, güçlü olmayı seven bir yapısı ve bunun içinde elinden geleni yapacak bir gayreti vardır. Oğlak kadını için evcimen, hırslı, dürüst, neşeli ve çalışkan bir yapısı olduğunu söyleyebiliriz.

   Zengin bir kültür ve bilgi hazinesi onu çok etkiler. Nezaket, kültür ve bilgi onlar için çok önemlidir. Bu konularda kendilerini geliştirmek için çok gayret ederler. İş konusunda da çok hırslı, iddialı ve gayretlidirler. Tuttuğunu koparan oğlak kadını, bir işe el attığı zaman mutlaka başarılı olur. Olaylar karşısında hızlı karar verebilmesi, oğlak kadınının mantıklı ve gerçekçi yapısı sayesindedir.

   Oğlak burcu kadını için karşı cinste önemli olan, kültür, bilgi ve nezakettir.Onlar için dürüstlük ön plandadır. Eşini seçerken dikkat eder. Sevdiği erkeği sahiplenir. Kendi tanımladığı özelliklerde olmasını ister.  Sosyalliğe önem veren oğlak kadını eşi ile beraber, hayatı dolu dolu yaşamak ister. İyi ve sadık bir eş, sevecen ve neşeli bir anne olur. Bazen emredici bir tutum sergilemesi ile, aşırı sahiplenme özelliğinin olumsuz etkisini görebilir.

 

Oğlak Burcunda Doğan Çocuklar
Oğlak burcunda doğan çocuklar içine kapanık ve çekingen
yapıdadırlar.Kolay kolay gülmeyen bu çocuklar çocukluk
çağından itibaren olgunlaşırlar.


Ancak orta yaştan itibaren de gençleşmeye
başlarlar.İnatçı ve dikkatlidirler. Oğlak
burcunda doğan çocuklar
sabırlı yapıdadırlar.
Oğlak Burcunda Doğan Erkekler
Oğlak burcu erkeği hırslı ama 
sevecen, çalışkan ve azimlidir.

Oğlak burcu erkeği
denince,ideal bir
baba ve ideal eş
tanımı aklınıza
gelmelidir.
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik