Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Oğlak Burcu / 22 Aralık-19 Ocak Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Oğlak Burcunda Doğan Erkekler

   Oğlak erkeğini yakından tanımak istiyorsanız, onun hayatını otuzundan öncesi ve sonrası olarak dikkate almanız gerekmektedir. Çünkü otuz yaş, oğlak burcu üzerinde etki gösteren Satürn’ün güneş etrafında ki turunun tamamladığı zamandır.

   İlk otuz yılda tanıdığınız oğlak sürekli bir arayış içerisindedir.  Düz duvara tırmanacak azminden ilk otuz yılda eser göremezsiniz. Bu hali onu memnun etmez. Oğlak erkeği bu dönemde bir keçi kadar tehlikeli olabilir. Otuz yaşından sonra ise gençliğinde edindiği acı tecrübelerinden ders çıkarmaya başlar. Sonradan açılan oğlak erkeğini biraz tanımak isterseniz biraz beklemeniz gerekir.

   Oğlak burcu erkeği hırslı ama sevecen, çalışkan ve azimlidir. Çalışmayı çok seven bir burçtur. Fırsatları iyi değerlendirme özelliği ile tasarrufu seven ve tutumlu yapısı sayesinde çok para kazanır. Maddiyata düşkündür.

   Kuralları kendi koyarsa ve onun katı kurallarının dışına çıkmak istemezseniz, oğlak burcu erkeği ile çok iyi bir dost olabilirsiniz.

   Bu burcun erkeği şüpheci, duygularını gizleyen, soğukkanlı, kuralcı, disiplinli ve güvenilirdir. Oğlak burcu erkeği denince, ideal bir baba ve ideal eş tanımı aklınıza gelmelidir. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek için elinden gelenin en iyisini yapar.

 

Oğlak Burcunda Doğan Çocuklar
Oğlak burcunda doğan çocuklar içine kapanık ve çekingen
yapıdadırlar.Kolay kolay gülmeyen bu çocuklar çocukluk
çağından itibaren olgunlaşırlar.


Ancak orta yaştan itibaren de gençleşmeye
başlarlar.İnatçı ve dikkatlidirler. Oğlak
burcunda doğan çocuklar
sabırlı yapıdadırlar.
Oğlak Burcunda Doğan Kadınlar
Oğlak burcu kadını, güçlü olmayı seven
bir yapısı ve bunun içinde elinden
geleni yapacak bir gayreti vardır.


 Nezaket, kültür ve bilgi
onlar için çok önemlidir.


Tuttuğunu koparan
oğlak kadını...
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik