Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Kova Burcu / 20 Ocak-19 Şubat Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Kova Burcunda Doğan Erkekler

   Kova burcu erkeğinin en büyük özelliği çok yönlü oluşudur. Bu özelliğinden dolayı onun kişiliğini kolay kolay çözemezsiniz. Diğer özelliklerinden belirtmek gerekir ise, iyimser, nazik, özgürlüğüne düşkün bir yapısı, hoş ve neşeli kişiliği ile çevresinde sevilen insanlardır.

   Çalışkan ve pratik bu erkekler kendi işinin patronu olmaktan çok mutlu olurlar. Her ne kadar patron olsa da çevresindekilerin fikirlerine değer veren, onlarla bilgi paylaşımı yapan, hareketli yaşantısı ile mutlu ve enerjik insanlardır.

   Ne kadar mükemmeliyetçi olsa da bu burcun insanının farklıklara ve yeniliklere kapısı açıktır. Bu özellikleri ve tavırlarıyla çevresinde beğenilir. Monotonluktan sıkılan bir yapısı vardır. Çevresinde güvenilirliği ve dürüstlüğü ile beğeni toplar.

   Kova burcu erkeği ikili ilişkilerin adamıdır. İyi bir arkadaş ve aşkta tutkuludur. Hoşlandığı kadınların özelliklerinin başında kişilikli ve akıllı olması gelir. Sevdiği kadını ile düşüncelerini ve duygularını paylaşmaktan hoşlanır.

   Bu burcun erkeği evliliğe yatkındır. Kendine uyumlu bir eş bulduğunda mutlu bir evliliği olacaktır. Kova burcu ince düşünceli olduğu için karşısındakinin hislerini doğru bir şekilde anlayabilir. Bağımsızlığına düşkünlüğü çocuklarını yetiştirirken de gösterir. Eşini mutlu etmek için elinden geleni yapan kova erkeği, eşine sadık ve çocukları ile arkadaş gibi olur.

Kova Burcunda Doğan Çocuklar
Kova burcunda doğan çocuklar çok küçük yaşlarından itibaren sizi
bilgisi ile şaşırtabilirler.
Bu çocukların kendilerine ait
farklı görüşleri vardır.

Kova burcu çocukları diğer çocuklar gibi
okula gitmeyi istemeyebilir.


Kova burcunda doğan çocuklar
insan canlısıdır. Doğayı ...
Kova Burcunda Doğan Kadınlar
Neşeli ve keyifli olan kova burcu kadını,
becerikli, özgürlüğüne düşkün,
değişken yapılıdır.


Duygusal anlamda hassas olan
kova kadını evine düşkün,

 düşünceli bir anne ve  hayatı
mutlulukla paylaşan 
eğlenceli
bir eş olur...

 

Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik