Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

İkizler Burcu / 21 Mayıs-21 Haziran Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
İkizler Burcunun Genel Özellikleri

     İkizler Burcu Zodyak’ın üçüncü burcudur. İkizler burcu farklılığı, iletişimi ve zekâyı temsil eder.  Hava grubunun özelliklerini taşıyan değişken ve tahmin edilemeyen bir karakteri vardır. Kararlı bir zekâ, bu burcun insanını eşsizlik, canlılık ve sağlam bir karaktere götürür.

     İkizler burcu insana, yeniliklerin ve adrenalin olduğu, risk alınması gereken bir şeylerin yaşanabildiği yerlerde karşılaşmanız mümkündür. Sporu severler ve iyi sporcudurlar. Kabiliyete ve yeteneğe bağlı hız ve hızdan zevk duydukları için, özellikle kaymayı, ata binmeyi, tenis oynamayı, su kayağı ve paraşütle atlama vb. gibi aktiviteleri çok severler. Tehlike ile eğlenmeyi severler.

     İkizler burcu insanı esprili ve her ortama uyan yapıları ile dikkat çekerler. Etrafındaki kişiler ile diyalog kurmak ve vakit geçirmek onlar için çok önemlidir. Çok meraklıdır. Dedikoduyu severler. Esprili olup çabuk düşünür ve çabuk hareket ederler. Olayları duyguları ile değil, akıl ve mantığı ile algılarlar.

     Çift karakterdir ve çok değişkendir. Şakacı ve sevimli görünürken birden hırçın ve huysuz olabilirler. Bu yüzden bu burcun insanını anlamak çok zordur. Nerede, nasıl tepki göstereceğini tahmin etmek çok zordur. Bir anı diğer anına uymaz. Sembollerinde olduğu gibi iki ayrı yönleri vardır. Değişiklikten büyük zevk alır, aynı zamanda huzursuzdur. Sinirli olduğu için bedensel ve zihinsel olarak tam gevşeyemez.

     İkizler burcu insanı çok zeki ve beceriklidir. Yapısı gereği birden fazla işi birlikte planlayıp hayata geçirebilir.

     Zekâlarına aşırı bir şekilde güvenen ikizler burcu insanı hoşlanmadıkları bir işte çalıştıklarında zekâları atıl durumda kalır. Buda işi gevezeliğe vurdukları zamandır. Müthiş bir konuşma yeteneğine sahiptir. Ve çok hazır cevaptır.
   
     Uygun meslekler : Muhabirlik, gazetecilik, radyo sunuculuğu, animatörlük, reklamcılık, pazarlama, aktörlük, çevirmenlik, komedyenlik, sihirbazlık, palyaçoluk, gravür sanatçısı, heykeltıraş, ressam, bilgisayar uzmanlığı, çeşitli alanlarda mühendislik.

     Olumlu yönler : Uyumlu, her işe yatkın, canlı, konuşkan, eğlenceli, mantıklı, çabuk kavrayan, konuşkan, yazı yazmayı seven, yabancı dillere yetenekli ve gençlik doludur.

     Olumsuz yönler : Huzursuz, kurnaz, değişken, meraklı, kararsız, sinirli, dedikoducudur.

İkizler Burcunda Doğan Kadınlar

Bu burcun kadınının hareketli, pratik,
tez canlı,
 farklılıktan hoşlanan bir
yapısı vardır.

 Enerjiktir. Hareketli ve neşeli
özelliğini de unutmamak
gerekir.

Hiç kimse tarafından hiçbir
konuda...

İkizler Burcunda Doğan Çocuklar
İkizler burcunda doğan çocuklar ebeveynlerini hem şaşırtan hem de
mutlu edebilen çocuklardır.

İkizler burcu çocukları okul hayatlarında
ise zekaları sayesinde öğretmenlerini
 memnun ederler.

İkizler çocuklarına daima
dikkat edilmeli...
 
 
İkizler Burcunda Doğan Erkekler
Bu burcun erkeğinin  güzel
konuşan, zeki, cazibeli 
ve
nazik bir yapısı vardır.
 
Kolay çözüm üreten
kişiliği olan İkizler
burcu erkeği
değişkendir.

 

Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik