Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

İkizler Burcu / 21 Mayıs-21 Haziran Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
İkizler Burcunda Doğan Kadınlar

    Bu burcun kadınının, hareketli, pratik, tez canlı, farklılıktan hoşlanan bir yapısı vardır. Enerjiktir. Hareketli ve neşeli özelliğini de unutmamak gerekir. Hiç kimse tarafından hiçbir konuda kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Bunun ile beraber tebi emir almak onlara göre değil. İyi şartlarda yaşamak istekleri ve arzuları çok olduğu için hayal kurmayı maalesef çok seven kimselerdir.

   Çevresinde hemen ilgiyi toplar. İşi çok olsa bile kendine mutlaka zaman ayırır. Erkeklerin kendilerine söyledikleri hoş sözler ve iltifatlar ikizler kadını için çok önemlidir. Fakat buna rağmen şımarmazlar.

   Paraya çok önem verirler. Onlar için para, tüm arzularını yerine getiren ve özgürlüğünü sağlayan önemli bir araçtır. Bütün yaşamlarını her şeyin en iyisini elde etmek için çalışırlar.

   Ev işlerinden nefret etseler de, evlerini oldukça severler. Aceleci yapılarından dolayı, seyahatlerde uçağı tercih ederler. Çünkü kısa zaman da çok yer gezip görürler. Değişik her yer onlar için farklılıklar getirir.

   İkizler burcu kadınına hediye seçerken; dış görüntüsünü aksesuarlar ile değiştirmeyi sevdiğinden takı, deri çanta, seyahati sevdiği için yeni bir bavul da alınabilir.

 

İkizler Burcunda Doğan Çocuklar
İkizler burcunda doğan çocuklar ebeveynlerini hem şaşırtan hem de
mutlu edebilen çocuklardır.

İkizler burcu çocukları okul hayatlarında
ise zekaları sayesinde öğretmenlerini
 memnun ederler.

İkizler çocuklarına daima
dikkat edilmeli...
 
 
İkizler Burcunda Doğan Erkekler
Bu burcun erkeğinin  güzel
konuşan, zeki, cazibeli 
ve
nazik bir yapısı vardır.
 
Kolay çözüm üreten
kişiliği olan İkizler
burcu erkeği
değişkendir.

 

Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik