Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

İkizler Burcu / 21 Mayıs-21 Haziran Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
İkizler Burcunda Doğan Erkekler

     Bu burcun erkeği güzel konuşan, zeki, cazibeli ve nazik bir yapısı vardır. Kolay çözüm üreten kişiliği olan İkizler burcu erkeği değişkendir. Bazen onu anlamak çok zordur. İlgi bekleyen çocuksu tavrı sizleri şaşırtmamalıdır.

     Özgürlüğüne düşkün olan bu burcun erkeği kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. Kendi işini yapmaktan daima keyif alır. Disiplinli aile hayatından hoşlanmaz. Fakat kadınını çok severse o zaman katlanmak için çaba sarf eder.

     Gerçekten sevdikleri durumda çok duygusal olurlar ve âşık oldukları kişinin kalbini çalmak için tüm yeteneklerini ortaya koyarlar.

     İkizler erkeğinin sorunlarına sevecenlikle yakalaşan ve onların her sorununa ortak olan kadınlar, ilişkilerinde oldukça başarılı olurlar. Bu ilişkiyi uzun bir süre sürdürebilirler. Kendi kafa yapılarına uymayan kadınlarla asla beraber olamazlar. Kültürlü, bilgili, çekici ve yenilikleri seven bir kadın bulduklarında hemen onun ilgisini çekmeye çalışırlar.

     Bu burcun erkeğine hediye almak isterseniz, okumayı sevdiği için çok satan yeni bir kitap alabilirsiniz. Seyahat burcu olduğu için bir çanta onu memnun edebilir. Her zaman kullanabileceği aksesuarlarda işine yarayabilir.

İkizler Burcunda Doğan Çocuklar
İkizler burcunda doğan çocuklar ebeveynlerini hem şaşırtan hem de
mutlu edebilen çocuklardır.

İkizler burcu çocukları okul hayatlarında
ise zekaları sayesinde öğretmenlerini
 memnun ederler.

İkizler çocuklarına daima
dikkat edilmeli...
 
 
İkizler Burcunda Doğan Kadınlar

Bu burcun kadınının hareketli, pratik,
tez canlı,
 farklılıktan hoşlanan bir
yapısı vardır.

 Enerjiktir. Hareketli ve neşeli
özelliğini de unutmamak
gerekir.

Hiç kimse tarafından hiçbir
konuda...

Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik