Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Boğa Burcu / 20 Nisan-20 Mayıs Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Boğa Burcunda Doğan Erkekler

     Bu burcun erkeği çok hareketlidir. Çalışkanlığı ve hareketli olması ile dikkat çeken boğa erkeğinin özelliklerinin başında çalışkanlığı gelir. Boğa erkeği karşı cinste zevk sahibi olması, bakımlı ve güzellik gibi özellikleri olmasını arzu eder.

     Boğa erkeği iyi bir baba ve sadık bir eştir. Evlerine uyumlu olan boğa erkeği çocuklarına aşırı düşkündür. Buna rağmen onları disiplinli yetiştirmeyi ihmal etmezler. Eşinin ve çocukların isteklerini ellerinden geldikçe karşılamaya çalışırlar. İşlerine fazlasıyla bağlı olan boğa erkeği başladığı işi sonuna kadar devam ettirir. Sakin olan görünüşlerinin altında çok ateşli bir yapıları vardır. Boğa insanı evinde vakit geçirmekten çok keyif alır.

     Fiziksel anlamda yapılı ve sağlıklı görünüm içindedir. En zayıf bölgesi boyun bölgesidir. Sağlığına dikkat etmesi gerekir. Göründüğünden çok daha hassastır.

     Boğa erkeği bayanlar tarafından çok beğenilen yapısı ve görünümü vardır. Her konuda fedakâr olan boğalar ilişkilerinde de çok sadıktır. Konfordan ve lüksten çok fazla keyif alırlar. Savurgan ve cimri olmadığı gibi cömerttir. Sadık bir dost arıyorsanız mutlaka boğa erkeği ile arkadaş olmalısınız.

     Hediye olarak rahatça dinlenip vakit geçirebileceği kaliteli bir koltuk, giysi alacaksanız kaliteli bir şeyler almalısınız. Doğayı sevdiğinden bitki veya bahçe aletleri alınabilir.

 

Boğa Burcunda Doğan Çocuklar

   Boğa burcunda doğan çocuklar güzellikleri ile bilinirler. Boğa burcu
 çocuğunu terbiye etmek istiyorsanız onu ancak sevgi ve şefkatli
 davranarak terbiye edebilirsiniz.

                                            Bu burçta doğan çocuklar sakin
                                                    yaradılışlı ve sessizdirler.

 

Boğa Burcunda Doğan Kadınlar

Boğa burcu kadınının otoriter, eşsiz,
sakin bir yapısı vardır.

Mağrur duruşu ile dikkat çeken Boğa
burcu kadınının bir erkekte
aradığı en önemli özellik bakımlı
ve etkileyici olmasıdır.

Boğa kadını sessiz, sakin...

Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik