Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Başak Burcu / 23 Ağustos-22 Eylül Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Başak Burcunda Doğan Kadınlar

   Başak burcu kadınının en belirgin özelliği titiz ve en ufak ayrıntıları bile gözden kaçırmayan yapısıdır. Başak kadını idealist, detaycı, sorumluluk sahibi, hırslı, hassas ve naziktir. Evine ve çocuklarına çok düşkün olan başaklar çok iyi anne olur.

   Bu burcun kadını evcimen bir yapıya sahiptir. En çok keyif aldığı şeylerden biride evine vakit ayırmaktır. Dostları tarafından sevilen hoş mizaçlı, etrafında çok sayıda arkadaşı olan başak kadınının mizah anlayışı gelişmiştir.

   Pratik, çalışkan ve azimli başak kadını sorumluluklarını sonuna kadar getirmek ve başarılı olmak için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Bunun yanında alıngan ve kolay incinen başak kadını darıldığı kişiyi kolay kolay affedemez. Kinci olmasa da kırıldığı zaman yaşadıklarını kolay kolay unutamaz.

   Başak burcu kadını ikili ilişkilerde anlayışlı ve sadık bir eştir. Eşi şefkatli ve sevecen ise onun ile hayatını hoş bir biçimde yaşayacağına inanan başak kadını ömrünün sonuna kadar huzur ve mutluluk içinde yaşayabilir. İlişkisine sahip çıkar. Çocuklarını seven ve onların eğitimine dikkat eden bir anne olabilir.

Başak Burcunda Doğan Çocuklar
Başak burcunda doğan çocuklar çok küçük yaşlardan itibaren zeki
olduklarını belli ederler.


Başak burcu çocukları çabuk bıkan, sabırsız ve
huzursuz tiplerdir.


Zihinleri çok hızlı çalıştığından
konudan konuya atlayabilirler.
Başak Burcunda Doğan Erkekler
Başak burcu erkeği evlendiği
zaman saygılı ve düşünceli
bir eş olur.

Parayı idare
etmek konusunda
tutumlu diyebiliriz.
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik