Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Başak Burcu / 23 Ağustos-22 Eylül Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Başak Burcunda Doğan Erkekler

   Başak burcunun genel özelliklerinden olan titizlik, detaycılık, inatçılık ve mantıklı yapı başak erkeğinde de dikkat çeken özelliklerindendir. Daima bakımlı olan başaklar hoş görünmeye dikkat ederler. Sevecen hırslı ve çalışkan bir yapıları vardır. Parayı idare etmek konusunda tutumlu diyebiliriz.

   Başak burcu erkeği ile iş ya da aşk ilişkisine girmek istiyorsanız, hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Çünkü o olumsuz bir hareketinizi gördüğünde sizi sakınmadan tenkit edebilir. Düşünceli bir yapıya sahip olmasına rağmen, eleştirmeyi seven, fazlasıyla açık sözlü başak erkekleri hoşlarına gitmeyen şeyleri kırıcı olabildiklerini düşünmeden direk söylerler.

   Titizliklerinden dolayı başak burcu erkekleri temizliğe çok önem verirler. Bazen aşırıya kaçabilirler. Canlı bir karakter sergileyen başak erkekleri, sorunlar karşısında bile tavırlarını kaybetmeye bilirler. Başarı onlar için çok önemlidir.

   Başak burcu erkeği evlendiği zaman saygılı ve düşünceli bir eş olur. Karşı cinste kibarlık ve nezakete çok dikkat eder. Bu onun için çok önemlidir. Aşık olmaktan çekinse de sevdiği zaman sadık bir eş olur.

 

Başak Burcunda Doğan Çocuklar
Başak burcunda doğan çocuklar çok küçük yaşlardan itibaren zeki
olduklarını belli ederler.


Başak burcu çocukları çabuk bıkan, sabırsız ve
huzursuz tiplerdir.


Zihinleri çok hızlı çalıştığından
konudan konuya atlayabilirler.
Başak Burcunda Doğan Kadınlar
Başak burcu kadınının en belirgin
özelliği titiz ve en ufak ayrıntıları
gözden kaçırmayan yapısıdır.

Başak kadını idealist, detaycı,
sorumluluk sahibi, hırslı,
hassas ve naziktir.


Evine ve çocuklarına...
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik