Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Balık Burcu / 19 Şubat-20 Mart Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Balık Burcunda Doğan Kadınlar

    Balık kadını denince akla duygusal ve romantik kadınlar gelir. Sempatik, tuttuğunu koparan iyi huylu, hırslı ve çekici bu kadınlar, aynı zaman da evcimendir. Kendini evinde rahat ve huzurlu hisseden balık burcu kadını, güzel olan her şeyi beğenir ve evini güzelleştirmek için elinden geleni yapar.

    Bu burcun kadını çevresinde dikkatleri üzerinde toplamayı sever. Kendi ile gururlanır. Kıskançtır. Her konuda en iyi olmak, her amacına ulaşma isteği için elinden geleni yapar.

    Balık burcu kadını rahatına son derece düşkündür. Sezgileri kuvvetli, ince ruhlu, sanata yatkın, giyim kuşama ve bakımlı olmaya dikkat eden, neşeli ve hareketli tavırlar sergiler.

    Bu burç kadını güzel, çekici, zarif ve hoş mizacı ile beğeni toplar. Çok duygusaldır. Her zaman hayatında ki aşkı arar. Çoğu burç kadını gibi sevdiği ve sevildiğine inandığı takdirde tutkulu ve sadık olur. Balığın farkı ilişkisinde ki fedakâr yapısı ve aşkın onun için her şeyden önce gelmesidir.

    Balık burcu kadını evliliğe en yatkın kadınlardır. Eşine ve çocuğuna bağlı olan balık kadını sevdiği erkeği kıskanır ve ona çok bağlanır.

 

Balık Burcunda Doğan Çocuklar
Balık burcunda doğan çocuklar utangaç ve çekingen yapıdadırlar.
Girdiği her ortamda mahcup tavırlar sergilerler.

Hayal güçleri çok kuvvetli olan balık burcu
çocuklarının edebiyat, resim ve
müzik gibi konularda
kabiliyetleri vardır.
Balık Burcunda Doğan Erkekler
Balık burcu erkeği iyi niyetli,
insanlara 
kolay güvenen ,
kimseye karşı art
niyet beslemeyen
bir insandır.


Hayalperest,
uyumlu, nazik

ve iyimserdir.
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik