Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Balık Burcu / 19 Şubat-20 Mart Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Balık Burcunda Doğan Erkekler

    Bu burcun erkekleri hayalperest, uyumlu, nazik ve iyimserdir. Başına buyruk yaşam tarzı ve umursamaz tavırları, sorumluluk almaktan hoşlanmayan bir yapısı ile çevresinde gelişen olaylardan fazla etkilenmeden yaşamını sürdürür. Bu özelliklerdeki bir insan olarak iş hayatında başarılı olmasını pratikliğine borçludur. İyi niyetli, insanlara kolay güvenen bu burcun erkeği kimseye karşı art niyet beslemez.

    Balık burcu erkeğinin âşık olması için önce bir kadına hayran kalması lazımdır. Ama bir âşık oldu mu, sevdiği kadını mutlu etmek adına duygusal yapısını en iyi şekilde kullanır. Bin bir türlü romantizm oyunları hazırlar. Sevdiği kişiyi etkilemek için elinden gelen her şeyi yapar. Sanatçı ruhunun gördüğü güzellikler hayran kalmasın da ki rolü büyüktür. Gördüğü güzelliklerin peşinde maceradan maceraya koşmasını onu ancak aşk kurtarır. Aradığı kişiyi bulduğunda bu maceraperest erkek sadık bir eşe dönüşür.

    Eşine ve çocuklarına düşkün ve sadık bir eş olacak balık burcu erkeğini, kişiliğini anlayan ve derin duygularına yanıt verecek biri ile evlenmek ömrünün sonuna kadar mutluluk getirir.

Balık Burcunda Doğan Çocuklar
Balık burcunda doğan çocuklar utangaç ve çekingen yapıdadırlar.
Girdiği her ortamda mahcup tavırlar sergilerler.

Hayal güçleri çok kuvvetli olan balık burcu
çocuklarının edebiyat, resim ve
müzik gibi konularda
kabiliyetleri vardır.
Balık Burcunda Doğan Kadınlar
Balık kadını denince akla duygusal 
 ve romantik kadınlar gelir.
 
Sempatik, tuttuğunu koparan iyi
huylu, hırslı ve çekici bu kadınlar,
aynı zaman da evcimendir. 

Sezgileri kuvvetli, ince ruhlu, 
sanata yatkın, . . .   
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik