Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?

Akrep Burcu / 23 Ekim-21 Kasım Burç Yorumunuz İçin Tıklayınız... Günlük Haftalık Aylık Yıllık  
KOÇBOĞAİKİZLERYENGEÇASLANBAŞAKTERAZİAKREPYAYOĞLAKKOVABALIK
Akrep Burcunda Doğan Kadınlar

   Akrep burcu kadını akıllı, azimli, sezgileri kuvvetli, cazibeli ve hırslı bir yapıya sahiptir. Hoş mizaçlıdır. Mağrur ve kibirli hali yumuşak başlı ve alçak gönüllü duruşunun altında gizlidir. Kıskançlık çoğu kadının genel özelliklerinin arasında olsa da akrep burcu kadınının en belirgin özelliklerindendir.

   Bu burcun kadını dostluklara çok önem verir. Yalandan nefret ettiği için etrafında hatırı sayılır dostları daima vardır. O dürüsttür. Dürüstlüğe de çok önem verir. Yalan söylendiğini fark etmesi ortamdan uzaklaşması için yeterlidir.

   Akrep burcu kadını kendisine yapılan iyi yada kötü hiçbir şeyi unutmaz. Kötü niyetli insanlara karşı cesur yapısı gereği suskun kalmaz.

   Akrep kadının doğal bir cazibesi vardır. İlişkilerinde saygı ve sevgi, sadakat çok önemlidir. Akrep kadını bir erkeğe aşık olmuşsa onu sahiplenir. Karşı tarafta ona karşı arzulu, saygılı ve aşk dolu olur ise sevdiği erkek ile ömür boyu mutluluğu yakalamak için elinden gelenin fazlasını yapar. Çocuk istemese de aşk dolu ilişkisinde çocuk sahibi olmuşsa, sorumluluğa çok önem veren akrep, annelik görevini mükemmel bir şekilde yerine getirir.

Akrep Burcunda Doğan Çocuklar
Akrep burcunda doğan çocuklar enerjik, neşeli ve hareketlidirler.

Keskin zekaları sayesinde her şeyi çabucak kavrar öğrenirler.


Okul hayatlarında akrep çocukları
çok 
başarılı olurlar.

Savaşçı yapıları vardır.
Akrep Burcunda Doğan Erkekler
Akrep burcu erkeğinin analiz
yeteneği çok iyidir.


Zevk ve sefaya çok
düşkündür.


Her zaman eşiyle
gurur duymak
ister...
Devamı Devamı Devamı


© Copyright 2002 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik